در این پست قصد دارم شما را با یکی از شیوه های عایق بندی پنجره های قدیمی برای روزهای سرد سال آشنا کنم که می تواند نقش بسزایی در کاهش هزینه های مصرف انرژی داشته باشد و در عین حال پیاده سازی آن بسیار ساده و هزینه نصب آن بسیار مقرون بصرفه می باشد.

شاید شما نیز با

چسباندن پلاستیک پشت پنجره به منظور عایق بندی پنجره ها آشنایی داشته باشید، امروز قصد دارم نمونه ای از پلاستیک عایق پنجره را به شما معرفی کنم که نسبت به شیوه های قبلی دارای نصب آسان تر و ظاهری زیباتر می باشد.

برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی پلاستیک پشت پنجره بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

پلاستیک عایق پنجره آسان مش، یک محصول جدید در حوزه عایق بندی و بهینه سازی مصرف انرژی می باشد که با استفاده از پلاستیک مخصوص تهیه شده است و دارای شیوه نصب بسیار آسان بوده و در ادامه ما به طور مختصر شما را با این محصول و شیوه نصب آن آشنا خواهیم کرد.

روش نصب درزگیر پنجره یا همان پلاستیک عایق آسان مش بسیار ساده می باشد و شما نیاز به ابزار خاص یا مهارت ویژه ای ندارید و با استفاده از یک قیچی، متر و سشوار به همراه چسب دو طرفه همراه محصول می توانید براحتی پنجره های خود را عایق بندی کنید.

البته نکته حائز اهمیت در نصب عایق پشت پنجره آسان مش، اندازه گیری دقیق ابعاد قاب پنجره می باشد که هنگام اندازه زدن بر روی پلاستیک باید از هر طرف 2 الی 3 سانت بیشتر در نظر گرفته شود تا در نصب با مشکل مواجه نشوید.

شما می توانید با استفاده از چسب دو طرفه همراه محصول براحتی پلاستیک را روی چهارچوب پنجره نصب کنید و در نهایت با استفاده از باد گرم سشوار، چروک های سطح پلاستیک را از بین برده و سطحی صاف و شفاف برای عایق خود بدست آورید.

برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی پلاستیک پشت پنجره بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها