در سال های اخیر و با توجه به افزایش آگاهی مردم نسبت به صرفه جوی در مصرف انرژی به منظور حفظ و حراست از منابع سوختی برای نسل های آینده شاهد روی کار آمدن روش های مختلفی برای عایق بندی ساختمان برای کاهش میزان مصرف انرژی می باشیم.

 

 

یکی از مهمترین روش هایی که می توان برای عایق بندی ساختمان استفاده کرد، عایق بندی پنجره ها و درب ها می باشد، بخصوص در ساختمان های قدیمی که دارای پنجره های قدیمی می باشند عایق پنجره های آهنی و آلومنیومی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

 

برای مشاهده محصول و خرید اینترنتی نایلون مخصوص پنجره تک سبد بر روی دکمه کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

یکی از شیوه هایی که برای

درزگیری پنجره های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از فوم درزگیر پنجره می باشد که دارای شیوه نصب بسیار آسان بوده و البته دارای قیمت مناسبی می باشد و جز شیوه های مقرون بصرفه محسوب می شود.

 

 

یکی دیگر از روش های عایق بندی پنجره ها چسباندن پلاستیک پشت پنجره و درب ها می باشد که این روش می تواند ظاهر زیاد زیبایی نداشته باشد اما ما به شما نوع جدیدی از عایق پلاستیکی پنجره را معرفی می کنیم که این مشکل را براحتی حل می کند.

 

 

پلاستیک عایق پنجره، یکی دیگز از شیوه های عایق بندی پنجره های قدیمی می باشد که با استفاده از پلاستیک مخصوص تهیه شده است و دارای روش نصب بسیار آسانی می باشد و بدون نیاز به ابزار آلات خاصی و تنها با استفاده از چسب دوطرفه بر روی چهار چوب پنجره ها نصب می شود.

 

 

یکی از ویژگی های پلاستیک عایق پنجره، پوشش دهی کامل چهار چوب پنجره می باشد که تمامی درزها را پوشش داده است و به خوبی بر روی سطح چسبانده می شود و از ورود سرما به داخل ساختمان جلوگیری می کند و از اتلاف انرژی جلوگیری کی کند.

 

 

برای مشاهده محصول و خرید اینترنتی نایلون مخصوص پنجره تک سبد بر روی دکمه کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
نجوای دل مارکت سنتر- mrketcenter لوله کشی گاز بندرعباس جذاب و ثروتمند باشیم یافته های شخصی من کمپ کاراوان گردشگری بلاگی از آن خود بیست بیست آهنگهای نوستالژی